Hypoechogenne ognisko w trzustce i powiększona śledziona
W okolicy trzustki hypoechogenne ognisko o wym. 3,4*1,9 cm. i powiększona śledziona 16 cm. Proszę mi napisać jak zinterpretować te wyniki usg jamy brzusznej.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik badania wskazuje na występowanie zmiany w obrębie trzustki. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza prowadzącego.