Interpretacja opisu tomografii komputerowej

Proszę uprzejmie o zrozumiałe wytłumaczenie opisu TK który brzmi-cytuję dosłownie:W seg.10 płuca lewego obecny miękkotkankowy guzek wielkości 12razy 7mm powiększony węzeł chłonny aortalno-płucnydo wym.16 razy 11mm w trzonie kręg L1 drobne ogniska osteolityczne.Proszę o poradę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na obecność podejrzanej zmiany w obrębie segmentu 10 płuca lewego. Zmiana bez wątpienia wymaga dokładniejszej diagnostyki. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą pulmonologiem lub torakochirurgiem.