Czy to może być nawrót raka?

Dzien dobry.W 2013 mialam raka piersi,w 2014 raka szyjki macicy.Do tej pory bylo czysto.Odebralam TK płuc i jest tam taki opis : ,,Na wys seg 6 PP widoczny guzek opłucnowy o wym podstawy 10 mm wym AP 7 mm-zmiana podejrzana o charakter wtórny patologiczny. Nad seg 10 PP stwierdza sie mnogie drobne ok 3 mm guzkowe zgrubienia opłucnej. Reszta jest ok,, Prosze o zinterpretowanie tego wyniku.Czy to nawrót choroby,przeżut...co mam zrobić??? Anna

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka, proszę koniecznie udać się do pulmonologa i lub torakochirurga.