Wynik badania IgE a monocyty o wartości 0

Lekarz dermatolog zlecił mi badanie pod względem latexu. Badanie Ige wyszło: Ige II (całkowite): 46,7. Ige swoiste K82: 0. Jak je interpretować? Moje wyniki niepokoją mnie też pod względem monocytów, których wynik to 0. Czy można prosić o wyjaśnienie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyniki badań powinny być ocenione całościowo. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.