Wynik badania moczu w ciąży do analizy

witam , prawdopodobnie jestem w ciaży , niepokoją mnie wyniki badania moczu : Barwa bursztynowa Przejrzystosc metna Odczyn pH 6,0 Ciezar własciwy 1,020 Białko nieobecne Glukoza nieobecna Urobilinogen w normie Bilirubina nieobecna Ciała ketonowe Erytrocyty nieobecne Azotyny nieobecne Leukocyty nieobecne Mikroskopowy osad moczu (A19) Nabłonki płaskie dosc liczne Leukocyty 1-3 w.p.w. Kryształy szczawianu wapnia: pojedyncze w.p.w. Bakterie: b. liczn bardzo niepokoja mnie te wyniki

Renata GrzechociĹska

Opis badania sugeruje infekcję układu moczowego. Proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu włączenia odpowiedniego leczenia.