Wynik badania na toxo w 29 tygodniu ciąży

witam jestem w 29 tyg ciązy i moje wyniki to: IgG > 650 IU/ml <1,0 ujemny >1,0-<3,0 wątpliwy >3,0 dodatni IgM 2,29 COI <0,8 ujemny >0,8 <1,0 watpliwy > 1,0 dodatni Czy mam powody do zmartwień?? Zapytal Pan czy to pierwsze moje badanie toxo. Tak moje pierwsze. Czekaja mnie badania w warszawie w szpitalu zakaznym ale do tego czasu sie niecierpliwie i chce sie dowiedziec czy naprawde mojemu dziecku moze sie cos stac?? Wiele na ten temat czytalam...
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na badania w umówionym terminie. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.