Wynik kolonoskopii a krew w stolcu u 24-latki

Witam po kolonoskopii stwierdzono u mnie wzmozona kurczliwosc esicy tylko to a na gastro w zasadzie nie stwierdzono nic wszystko jest okej. I teraz moje pytanie jest takie jesli jest wszystko okej czy jest to mozliwe ze w stolcu dalej pojawia sie krew? Nie jest jej duzo, od czasu do czasu sie zdarza, nie jem rzeczy typu buraczki itd. Badania mialam 2 miesiace temu.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Jeżeli badania endoskopowe nie wykazały zmian a krew w stolcu nadal się pojawia proszę o kontrolę z lekarzem rodzinnym i specjalistą. Możliwe także, że krew może się jeszcze pojawiać w wyniku badań (lekkie uszkodzenia błony śluzowej przewodu pokarmowego) które miała Pani wykonywane co nie powinno stanowić problemu. Jednakże, jeżeli ilość krwi będzie się nasilać to zalecam kontakt z lekarzem w miejscu zamieszkania. Pozdrawiam