Wynik mammografii i skierowanie na USG piersi

Witam, ostatnio robiłam mammografię i otrzymałam wynik- w prawej piersi w miejscu zabrodawkowo jest zagęszczenie o średnicy 25mm w skali BIRADS. Piersi o budowie tłuszczowo - gruczołowej. Kazali mi zrobic USG i zdjecie docelowe. Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tego wyniku, czy mam się obawiać?

Na razie nie trzeba się obawiać, ale koniecznie wyjaśnić, może to okazać się zmianą łagodną, ale z dotychczasowych wyników wynika, że wymaga wyjaśnienia.