Wynik przeciwciał anty-HCV

Dzień dobryWynik mojego badania na HTV:P/c anty-HCV-met.przesiewową(ICD9:V48)wyszedł reaktywny( )Badania biochemiczne:w pozycji :AST(ICD9:049)293,20 U/I;AST (ICD9:I19) 293,2U/I.co to oznacza dla mnie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może wskazywać na infekcję HCV. Konieczne będzie wykonanie testu potwierdzającego. Proszę udać się na wizytę do lekarza chorób zakaźnych.