Wynik prześwietlenia klatki piersiowej u 29-latki

Mam 29 lat otrzymałam wynik prześwietlenia klatki piersiowej :pojedyńcze zmiany bliznowate poswoiste w szczycie płuca lewego .Co to dla mnie oznacza ? Ostatnie rtg kp nie pamiętam kiedy robiłam. Nie mam żadnych objawów. Na początku tego roku były przypadki w pracy zachorowań na grużlicę.Staram się o dziecko. proszę o odpowiedź i bardzo dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Zmiany mogą odpowiadać zmianom gruźliczym. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.