Wynik rezonansu magnetycznego u 49-latka
W obwodowych czesciach seg 6,7,w seg 4b oraz 2 widocznych kilka ognisk hipointensywnych pokontrastowo i w obrazach T1 zaleznych.Prosze o wyjasnienie co to oznacza

MĘŻCZYZNA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podał Pan tylko fragment wyniku, przy czym nie wiadomo nawet jaka część ciała była poddana badaniu. Nie ma zatem możliwości interpretacji.