Wynik RM i zmiany w mózgu
mam 24 lata ,we wrzesniu mialam wypadek samochodowy zostalam zabrana do szpitala w ktorym zrobili mi tomografie komputerowa glowy w ktorej wyszly 2 zmiany nie zwiazane z wypadkiem ,zrobilam RM i wynik jest taki podsciolkowo na wysokosci trzonu komory bocznej prawej w płacie czołowym i ciemieniowym sa 2 zmianybo wysokim sygnale w obrazach t 2 o wym.14*9 oraz 13*11 trzecia zmiana z lewa 10*9po podaniu kontrastu nie uwidoczniają sie .igm test elisa pozytywna 45,29.co to może byc?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Agresja u dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.
Witam. Nie wiem przeciwko czemu są te przeciw ciała z ddatnim wynikiem ELISA, ale na pewno wymaga Pani konsultacji z neurologiem ze względu na relatywnie duże zmiany w obrebie ośrodkowego układu nerwowego