Wynik USG piersi u 44-latki
WITAM.MAM 44 LATA I WYSZEDŁ MI TAKI WYNIK USG PIERSI OBA SUTKI SYMETRYCZNE O UTKANIU GRUCZOŁOWO TŁUSZCZOWYM W SL NA GODZ.3POJEDYNCZA TORBIEL O SR.4MM POZA TYM BEZ ZMIAN OGNISKOWYM.POZDRAWIAM CZY MAM POWOD SIE NIEPOKOIC

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Wynik należy skonsultować z lekarzem prowadzącym, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.