Prośba o interpretację USG piersi

witam mam pytanie o wynik usg piersi [oba sutki symetryczne o utkaniu gróczołowo tyuszczowym.w sl pojedyńcza torbiel o śr.4mm poza tymbez zmian ogniskowym.doły pachowe bez cech adenopatii.Renata

Lek. Ewa Janus Radiolog, Szczecin

Witam,

pojedyncza torbiel jest często spotykana i nie powinna budzić niepokoju, jeżeli lekarz wykonujący badanie o tym nie wspomniał. Będzie ona podlegać obserwacji przy kolejnych badaniach USG.

Pozdrawiam