Wyniki badań u 24-latka

Witam mam pytanie Wiek 24 lata Waga 72 Wzrost 170cm Z moich badan laboratoryjnych wyszły 3 sprawy które mnie niepokoją.Miałem robione badania pijąc glukozę 2 godziny czekania i znów pobrane. (nie wiem czy to ważne) MID wyszło mi 1,30 MCH wyszło mi 31,00 MCHC wyszło mi 35,00 Czy ja umieram?? :) wypluć!!Pozdrawiam

Witam serdecznie!
Obniżonym MID, MCH i MCHC przy prawidłowych pozostałych wartościach proszę się nie przejmować. Natomiast nie ma tu wyniku testu obciążenia glukozą o którym Pan pisze. Wykonanie tego testu nie ma znaczącego wpływu na wartości w morfologii.