Wyniki rezonansu magnetycznego głowy
Witam dzisiaj odebrałam wyniki rezonansu magnetycznego głowy z kontrastem i jednego nie mogę zrozumieć : "Torbielki w splotach naczyniastych rogow tylnych komor bocznych Sygnał z uwidocznionych części nerwów czaszkowych w normie." Czy wszystko jest w porządku?? Proszę o odpowiedź i z góry bardzo dziękuję.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Pierwsze objawy autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.
Witam serdecznie. Opisywane zmiany wymagają konsultacji z neurologiem. Są to nieznaczne malformacje naczyniowe.