Wypadanie włosów przy stresach

Wypadaja mi włosy sporo mam dużo stresów co mogłabym stosować żeby zapobiec temu ? proszę o poradę

jeśli przyczyną sa tylko stresy, to jednak proponuję dermatologa, ew.badanie włosa, z puknto=u widzenia endokrynologa, trzebaby sprawdzić tarczycę (TSH ATPO ATG) i androgeny (hormony męskie0 testosteron, androstendion, DHEAS), jeśli będą w normie, to nie ma radczej przyczyn hormonalnychi wystarczy dermatolog , oczywiście, porzydałoby sie zmniejszyć przyczynę, czyli stress..

Dzień dobry!

Proszę wykonać badania hormonalne oraz skonsultować się z dermatologiem. Najczęściej stosowanymi grupami lekami są doustne, preparaty do stosowania na skórę głowy lub mezoterapia skóry głowy (podawanie leku w formie płytkiego zastrzyku).

Pozdrawiam!