Wypadanie włosów u 64-latki

Mam 64 lata wiele lat pracowałam na targowiskach na dworzu ostatnie 6 lat stoję w pracy na dworzu na przeciągach od marca do grudnia dopiero ostatnio w czapce.Od 2 m-cy bardzo wypadają mi włosy,przerzedziły mi się bardzo szczególnie na czubku głowy.Trzeci miesiąc rozpoczynam łykanie witamin Regital i stosuję szampon i odżywkę Klorane.Jestem również 10 m-cy po diecie warzywnej.Nie mam pojęcia co robić ,jeszcze nic nie widać poprawy dalej włosy wypadają może odrobine mniej.Co mam robić,?

Dzień dobry,

Należy ustalić przyczynę wypadania włosów. Dobrze, gdyby zgłosiła się Pani do lekarza, który po zbadaniu Pani, zaleciłby dodatkowe badania. Nie widząc Pani mogę jedynie polecić Pani oznaczenie (badania z krwi): morfologii, żelaza, testosteronu, androstendionu, TSH. jeśli w wynikach będą jakieś nieprawidłowości wówczas poszerza się diagnostykę i stosuje leczenie "celowane na przyczynę".

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz