Wystające niewielkie fragmenty szwów po zabiegu obrzezania całkowitego

Witam, 2 dni temu miałem ściągane szwy po zabiegu obrzezania całkowitego. Zauważyłem że w kilku miejscach jest taki mały wystający szew (szwy były oczywiście nierozpuszczalne), i tu nasuwa mi się pytanie, czy te małe wystające szwy ulegną rozkładowi?

Radziłbym udać się z tym problemem do ośrodka, gdzie usuwano szwy. Być może pozostały jeszcze niezauważona i trzeba będzie je usunąć skoro w czasie zabiegu zastosowano szwy nierozpuszczalne.