Wysypka i suche, swędzące plamy

Witam, od dwóch tygodni mam wysypkę. Są to czerwone, suche swędzące plamy ale najgorsze jest to, że kiedy się np.: zdenerwuję, podbiegnę czy jakikolwiek inny ostry ruch to moje ciało mnie boli w taki sposób, że mam wrażenie wkłuwania się miliona igieł w okolice pleców, brzucha, czoła, ramion. Po prostu kłuje mnie ciało.. Mam też niedoczynność tarczycy, za nim jednak dostanę się do lekarza chce wiedzieć jakiego bo nie mam chwilowo ubezp. a nie chce wydawać nie wiadomo ile i być przekierowywana.
Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Wysypkę powinien obejrzeć dermatolog, przydałaby się tez konsultacja endokrynologa i neurologa.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i dobierze odpowiednie leczenie.