Wysypka na klatce piersiowej

Mam drobną wysypkę na klatce piersiowej, nigdzie indziej. Co to może być?
ponad rok temu

Witam! Wysypek na klatce piersiowej może być co najmniej kilkanaście lub więcej, a więc nie jestem w stanie nic powiedzieć po takim opisie. Wykonywanie zawodu dermatologa polega w dużej mierze na oglądaniu i tutaj niestety nie obędzie się bez tego...

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl