Wzdęty brzuch, zaparcia i bolesność brzucha a problemy ze snem

Co to moze byc bol i ogolny dyskomfort brzucha,wzdety brzuch zatwardzenia oraz bol plecow...objawy te najbardziej nasilaja sie wieczorem przed snem przez co nie moge zasnac

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, objawy jakie Pan podaje mogą być bólem czynnościowym związanym z nieregularnym stylem życia, nieprawidłową dietą i stresem. W celu wykonania badań dodatkowych musi się udać Pan do lekarza rodzinnego i ewentualnie gastroenterologa. Pozdrawiam