Z czego wynika opóźnienie mojego okresu?

Okres spoznia mi się już 6 dzień, współżyłam z chłopakiem (stosunek przerywany) jakieś dwa czy trzy tygodnie przed dniem spodziewanej miesiączki. Kilka dni przed spodziewanym okresem pojawił się różowy śluz, stawał się lekko brązowy, a nawet przezroczysty z nitkami krwi. Robiłam dwa testy ciążowe „sikane” i wyszły negatywnie. Teraz czuje cały czas tak jakby mokrosc w pochwie, śluz jest przezroczysty i jest go bardzo dużo. Ponadto dostałam dziś jednorazowo silny ból w podbrzuszu który po jakimś czasie minął. Mój cykl trwa zazwyczaj 32 dni i miesiączka jest regularna. Żadnych stresów nie miałam w tym miesiącu aby okres się mógł przesunąć.

Szanowna Pani, przyczyn może być wiele jak stres, infekcja, zaburzenia hormonalne. Nie doszukiwałbym się patologii w Pani przypadku