Z jakim lekarzem należy skonsultować ten problem z kręgosłupem?

Dzień dobry, Od ok. roku mam problem z kręgosłupem konkretnie z odcinkiem lędźwiowym. Wcześniej przy dłuższym zgięciu i po wyprostowaniu odczuwałem czasami ból w odcinku lędźwiowym. Od września zeszłego roku boli mnie już prawie cały czas, najbardziej jak się schylam o podnoszeniu ciężkich rzeczy już nawet nie mówię. Ból jest praktycznie non stop. Nie boli mnie czasami jak siedzę na wygodnym krześle lub leżę na plecach, chociaż w nocy potrafi i tak boleć. Nie ma poranka żebym wstawał bez bólu z łóżka :'(. W grudniu chodziłem na rehabilitację 2 tygodnie (naświetlanie, prądy, pole magnetyczne, masaże ręczne) trochę może pomogło ale ból i tak jest nieustanny. Byłem u neurologa na NFZ i tylko wzruszał ramionami, wpisał "obserwacja" i wypisał leki przeciwbólowe, dwa razy wziąłem i słabo one działają, chyba w ogóle DORETA SR. Kiedyś wystarczyło mi NEMESIL i przestawało boleć. Od rodzinnej raz miałem DICLODUE FORTE ale strasznie po tym bolał mnie brzuch. Obecnie nic nie biorę i szukam pomocy bo już dosłownie odechciewa się żyć przez ten kręgosłup. Dodam że mam 2 letnią córkę więc dobrzy było by jeszcze trochę pożyć bez tych bóli ciągłych które odbierają chęć do życia ;/. Załączam opis zdjęcia RTG odcinka lędźwiowego jeśli trzeba mam również płytę z obrazem. "Rodzaj badania: RTG KREGOSLUPA LEDZWIOWEGO AP /BOCZNE W 2 PROJ.(AKAC115RTG KREGOSLUPA LEDZWIOWEGO AP /BOCZNE W 2 PROJ.)" "Opis badania: Spłycenie fizjol.lordozy lędźwiowej Zmiany zwyrodnieniowe w postaci drobnych osteofitów na krawędziach trzonów z dyskopatycznym zwężeniem tarcz m/kręgowych L4-L5, L5-S1. Wysokość trzonów zachowana. Stawy krzyżowo-biodrowe szerokości prawidłowej." Bardzo proszę o pomoc lub wskazówkę gdzie do jakiego lekarza, fizjoterapeuty się udać choćby prywatnie. Pozdrawiam, Dariusz
MĘŻCZYZNA, 40 LAT 12 miesięcy temu

Dzień dobry.

Panie Dariuszu.

Najlepszym wyjściem będzie udanie się do dobrego ortopedy lub fizjoterapeuty którzy po dokładnym badaniu fizykalnym i zapoznaniu się z płytką badania zlecą odpowiednią rehabilitację. Może się okazać w trakcie badania fizykalnego, że jest wymagana dokładna diagnostyka obrazowa odcinka kręgosłupa np MR lub TK ale to już decyzja po wykonaniu badania fizykalnego.

Pozdrawiam