Zaburzenia mowy u 2,5-rocznego dziecka

Moj 2 i pół roczny synek nie mówi. Mieszkamy za granicą i dziecko ma kontakt z dwoma językami. My mówimy do niego po polsku. Wszystko rozumie ,wykonuje polecenia.

proszę puszczać mu dużo wierszyków i piosenek do słuchania , poza tym udawać że nie rozumiemy co pokazuje na migi. no i trzeba sprawdzić słuch i w ostateczności zgłosić się do logopedy dla niemowląt i dzieci.