Zaburzenia widzenia po PZNW

witam mam nastepujący problem niedawno przechodziłam PZNW i miałam podejrzenie SM zrobiłam rezonans i nic nie wyszło zgłosiłam sie do neurologa po zbadaniu stwierdził ze on nic nie widzi i podpowiedział mi zeby zbadac tarczyce i APS oczekuje na wizyte u lekarza endo i remat. ostatnio zauwazyłam ze moj organizm gdy jest rozgrzany zle mi sie patrzy a wczoraj gdy wziełam goraca kompiel straciłam ostrosc w jednym oku szybko wyszłam z wody organizm ochłonął i wszystko mineło co moze byc tego powodem?

Po wykonaniu zleconych badań będzie więcej wiadomo natomiast poza gałkowe zapalenie n.wzrokowego może być skutkiem przebytej infekcji, pozdrawiam