Zaburzenie erekcji u 21-letniego mężczyzny

Witam, mam 21 lat. Moje życie seksualne zaczęło się jakiś rok temu, wtedy też skończyłem z masturbacją. Miałem problem z przedwczesnym wytryskiem, ale z czasem było coraz lepiej i dłużej. Teraz jest gorzej. Podczas stosunku po przerwie choćby 2 dniowej nie mogę wytrzymać i kończę po paru ruchach, przerwa nie pomaga, penis więdnie. Po powiedzmy godzinie kochamy się ponownie i tu niespodzianka, mogę długo kochamy się robię krótkie przerwy aż penis nagle słabnie i opada. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z seksuologiem w swojej okolicy. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, aby trafnie rozpoznać sytuację.

Pozdrawiam!