Zaczerwienienie i krosty na ciele

Witam. Brałam lek Axotret od listopada 2014 roku do czerwca 2015 dermatolog przepisał mi gdyż miałam przez 3lata kaszke na calej buzi plecach i dekolcie czasem wyskoczyły zaczerwienione zmiany. Zalecił stosowanie 20mg dzienne gdyż waże 46kg powiedział, że to powinno pomóc. Zakończyłam terapię 2tygownie temu i niestety zauwazyłam już pare zmiań w postaci kaszki i zaczynam mieć tłustą cere. Poczekać czy iść do dermatologa? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Radzę skontaktować się z dermatologiem, który ma pełny wgląd w historię leczenia. Wiele wskazuje na to, że konieczna bedzie kontynuacja terapii lub pomyślenie o innych sposobach leczenia.