Zaczerwienienie penisa - co to może być?

Od kilu dni mam zaczerwionego penisa. Zaczęło się od małych plamek, a teraz jest jedna wielka nieregularna czerwona plama, która wygląda jak oparzenie - nie swędzi i nie ma wydzieliny. Plama troszkę mnie piekła podczas stosunku - odczuwałem dyskomfort. Proszę o rade, co to może być? Gdzieś nawet czytałem, że to wczesne stadium raka.Czy to może być prawda?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Przyczyną Pana dolegliwości najprawdopodobniej jest reakcja uczuleniowa lub infekcja grzybicza. Jednak rzeczywiście stany przednowotworowe i nowotworowe  również mogą przyjmować taką postać. Najlepiej udać się do dermatolaga w celu postawienia rozpoznania i ewnetualnego leczenia.
Pozdrawiam.