Zaczerwienienie twarzy i wybór kosmetyków

Witam. Borykam sie z tym problemem juz odkad pamietam,dosyc dluuugo..Mam ciagle zaczerwienienie na buzi kilka malutkich nitek jak naczynka tyle ze straszny rumien raz mniejszy czasami masakryczny,jak tylko sie obudze i klade spac caly czas jestem czerwona..mam 22 lata, stosowalam juz krm jakis teraz znow maseczki czy zele do cery naczyniowej,ale nie ma efektow,mialam juz robione jakies pol roku temu zabiegi 2 laserem,ale nic..Co zrobuc,gdzie sie ewentualnie wybrac,jakie kosmetyki SKUTECZE.POMOCY

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa.

Witam najlepiej będzie zgłosić się do dermatologa lub lekarza medycyny estetyczneej. 2 zabiegi to jest zbyt mała ilość aby po nich oczekiwac efektów. Najczęściej pierwsze drobne zmiane na skórze naczyniowej zauważane są przez pacjentów po 4-6 zabiegu.
Wszystko zależy od stanu i kondycji skóry.Warto też używać preparatów przeznaczonych dla takiej cery.Można je zakupić w aptece lub gabinecie emdycyny estetycznej.