Zaczerwieniona moszna u 24-latka

Witam. Mam 24 lata. Od kilku dni mam zaczerwienioną mosznę i znajduje się na niej kilka krostek. Na włoskach nad miejscami intymnymi również jest zaczerwieniona skóra, a na prawo od tego miejsca w kierunku nogi jest taka rana z lekko czerwonymi krostkami. Stosowałem lek Alantan Plus, ale nie daje to efektów. Co zrobić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę udać się do lekarza, objawy mogą wskazywać na stan zapalny, konieczne jest włączenie odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam