Zakażenie drożdżycą u obojga partnerów

Proszę o pomoc w interpretacji wyników moich badań:candidia albicans - nieliczne; coagulase negative staphylococcus nieliczne i lactobacillus species liczne. I posiew nasienia partnera:streptococcus alpha-hemolytic-pojedyncze; staphylococcus haemolyticus-pojedyncze.Ciagle mam od paru lat co 1-3 m-ce dolegliwosci zapalne.Biała wydzieline,której jest dużo po stosunku bez prezerw., brzydko pachnie, swędzi czasem i teraz mój partner ma też biały nalot na penisie. Urolog powiedział ze wyniki sa ok.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań należy uznać za prawidłowe. Być może konieczne będzie powtórzenie badań. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.