Zakażenie HPV u dziewicy

5lat temu w cytologi wyszlo mi ze mam hpv ale potem powtorzylam cytolog i bylo juz ok. zarazilam sie tym nie wiem jak bo jestem dziewica. w pazdzierniku 2014 r ostatnio robilam cytol i tez jest ok. tylko od momentu z pieciu lat mam niewielkie brodawki tak bardziej gleboko . . tylko ze lekarz nic mi na to nie dawal nie leczyl a kiedys czytalam ze powinno sie leczyc . wiec nie wiem nie wymaga to leczenia bo napewno ginekolog to zauwazyl . czy moge rozpoczac wspolzycie normalnie majac to
Piotr Pilarski

Ciężko mi się odnieść bez zbadania Pani. Sugeruję udać się do ginekologa.

Pozdrawiam.

Witam, proszę udać się do ginekologa i wprost zapytać o zmiany, które Pani zaobserwowała w pochwie. Lekarz ma obowiązek udzielić Pani wszelkich informacji na temat Pani stanu zdrowia oraz zaproponować odpowiednie leczenie o ile będzie potrzebne. Na takim forum nie uda się Pani w sposób odpowiedzialny pomóc. Pozdrawiam