Załzawione, zmęczone i spuchnięte oczy po przebudzeniu

WITAM CO RANO BUDZEM SIĘ Z ZAŁZAWIONYMI ZMĘCZONYMI SPUCHNIĘTYMI OCZAMI Z KĄT TA DOLEGLIWOSĆ

Witam. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Od kiedy te dolegliwości, czy oczy są sklejone wydzieliną, czy ma Pani zdrowe nerki/układ krążenia, czy nie jest Pani na cos uczulona? Odpowiedzi na te pytania ułatwiłyby nieco zdiagnozowanie Pani problemu.