Zamiłowanie do smutnych obrazków i krzywdzenia innych

Mam 13 lat i bardzo niepokoję się o moje chęci do zabicia kogoś, cięcia się, wpadanie w histerię bez powodu i zamiłowaniem do smutnych obrazków.

Proszę o pomoc.

Witam!

Dobrze, że niepokoją Cię powyższe objawy, znaczy to, że zachowujesz do nich krytycyzm. Nie zmienia to jednak faktu, iż są wysoce niepokojące i potrzebujesz szybkiej pomocy. Doradzam zgłoszenie się do specjalisty psychiatry - znajdziesz go w poradni zdrowia psychicznego, szpitalu z oddziałem psychiatrycznym lub poproś o pomoc szkolnego psychologa. Pamiętaj! Nie powinnaś z tym długo zwlekać, ponieważ z czasem możesz utracić krytycyzm i przestać szukać pomocy, a wtedy może dojść do tragedii.

Pozdrawiam