Zanik miesiączki po zaprzestaniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

mam pytanie, bralam antykoncepcje, zaprzestałam . Potem mialam miesiaczke z odstawienia i pozniej dostalam tez tak jakbym brała normalnie tabl. Teraz w ogole nie dostałam. Kiedy moge dostac miesaczki ?

Witam. Nie można jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Brak miesiącami najprawdopodobniej spowodowany jest zaburzeniami hormonalnymi. Prosze zgłosić Sie do ginekologa który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.