Zapalenie żołądka, niedoczynność tarczycy a odpowiednie działania

WITAM MAM 27 LAT I OD 5 MIESIĘCY MAM PROBLEM ZE ZDROWIEM NAJPIERW WYKRYLI NIEDOCZYNOŚĆ TARCZYCY PUŻNIEJ OBTUSZCZONĄ WONTROBĘ 1 STOPNIA PUZNIEJ BYLAM NA GASKOSKOPI TO WYKRYLI ZAPALENIE ZOŁADKA I BYŁAM TEZ NA KOLONOSKOPI BO BOLAŁ MNIE ODBYT I JELITA I NIC NIE WYKRYTO . ZROBIŁAM MARKERY NOWOTWOROWE JELIT I ODBYTU I JEST OK . DODAM ZE JAK SIĘ BUDZĘ RANO TO ZA KAŻDYM RAZEM BOLI MNIE CO INNEGO A TO MIĘŚNIE A TO OCZY CZUJE SIĘ TAK JAK BYM MIAŁA CAŁY CZAS GRYPĘ DODAM ZE JESTEM NERWOWA

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje leczeniem.