Zaparcia 5 tygodni po porodzie

Witam, mam bardzo krępujący problem. Jestem po porodzie 5 tygodni i niestety mam ogromne zaparcia. Dodatkowo przy oddawaniu stolca towarzyszy ogromny bol, stolec rownież jest dziwny-koloru czarno zielonego. Przy podcieraniu zauważam niewielka plamę krwi. Prowadzę zdrowy tryb życia i dlatego bardzo mnie to martwi. Prosze o poradę. Z góry bardzo dziękuje

Piotr Pilarski

W czasie połogu mogą pojawiać się zaparcia. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego celem zbadania i wykluczenia innych niż czynnościowe przyczyn.

Pozdrawiam.