Zaparcia u tygodniowego dziecka

moj synek ma zaparcia a ma dopiero tydzien i dwa dni ale brzuszek nie jest twardy podaje mu mleko z butelki i troszeczke herbaty rumiankowej dla dzieci po pierwszym tygodniu co robic moj maluszek sie meczy

to zależy jakie mleko pani podaje, jeśli własne wszystko wchłania i mało zostaje na kupke więc może ja robić rzadko co 4-5 dni, jeśli sztuczne to może żle je trawi, można podać Delicol i Dicoflor , porobić trochę ćwiczeń na brzuwszek( rowerek, obroty , kulanie masowanie) lub zmienić na jakiś czas na mleko na Bebilon Pepti które jest łatwiejsze do trawienia .