Zatkana tętnica szyjna wewnątrzczaszkowa i udar
Witam, w lipcu ubg.roku dostałem udaru i powodem była zatkana tętnica szyjna wewnatrzczaszkowo w 100 %. Minęło 9 miesięcy i po RM głowy bez zmian ani gorzej ani lepiej. Wszystko neurologicznie ok przyjmuje zylt i acard, nie leczę się już ponieważ lekarze powiedzieli ze na to nie ma operacji i tylko mam przyjmować te leki zapobiegające udarom. Podejrzenie zapalenia naczyń mózgu - miażdżyce ? . Wiec da się z tym żyć ? Jak długo rok 5 lat ? Naprawdę nie da się nic zrobi ? Dziękuje

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Z opisu sytuacji wynika, że jedynie obecnie stosowane leczenie prewencyjne jest odpowiednim postępowaniem. Trudno stwierdzić jakie jest rokowanie odnośnie okresu życia.