Zatrzymanie szpiku przy białaczce przewlekłej

witam moj tato lezy w szpitalu w kiepskim stanie poniewaz po podaniu leku lauceran szpik przestal dzialac tato od 7 lat choruje na bialaczke przewlekla czy jest szansa zeby szpik jeszcze ruszyl?

Milena Lubowicz

Niestety żeby odpowiedzieć na to pytanie potrzeba dużo więcej informacji. Nie pisze Pani jak tata był wcześniej leczony i jak reagował na to leczenie. Proponuję porozmawiać z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam

Za mało wiem o stanie pacjenta. Określenie "w kiepskim stanie" nic mi nie wyjaśnia , proszę skierować swoje pytanie do lekarza prowadzącego , zż