Zawroty i ból głowy, uczucie otępienia i brak apetytu po zapaleniu marihuany

Witam! 6.06 byłem na imprezie, wypiłem kilka piw i zapaliłem troche marihuany(nie był to mój 1 raz). Następnego dnia odczuwałem normalne uczucie kaca, jednak idąc spać z niedzieli na pn miałem dziwne bóle z tyłu głowy przechodzące na zęby. Z rana po zjedzeniu śniadania wymiotowałem i do dzis 14.06 nie mam apetytu. Miałem lęki które teraz już minęły, tylko dalej mam zawroty głowy, stan jakby otępienia i niczym sie zupełnie nie przejmuje. Spie max 8h dziennie gdzie zawsze lubiłem pospać długo.

Witam,
warto w takiej sytuacji skonsultować się z lekarzem, może to nie być nic groźnego jednak zawsze warto takie stany konsultować, trudno powiedzieć coś więcej przez internet. Pozdrawiam.

Witam. Czas przestać palić. Coraz częściej i coraz więcej jest różnych skutków ubocznych m.in. po marihuanie i nie zawsze jest to odwracalne.