Zgrubienia do przodu od dolnej części lewego mięśnia

USG W miejscu zgrubienia do przodu od dolnej części lewego m. m-o-s widoczny powierzch. położony ww. chłonny o zachowanej echostrukturze z widoczną zatoką wlk. 28x5mm. W okolicach obu kątów żuchwy widocznych jest po kilka ww. chłonnych wlk. do 27x9mm po stronie prawej oraz do 19x5mm po stronie lewej. Poza tym po obu stronach szyi wzdłuż mięśni mostkowo-obojczykowo-sut. oraz w obu okolicach podż. widocznych jest po kilka ww. chł. do 19mm po praw i 18 mm lewej str. Doły pachowe po kilka do 20 mm

Opis świadczy o limfadenepatii - czyli lokalnym powiększeniu węzłów chłonnych i może świadczyć o jakims procesie zapalnym lub innych patologiach - w zależności od występujących objawów i wynikach badań laboratoryjnych - należy skonsultować go z lekarzem który ma do tego dostęp.