Zgrubienie na skórze po infekcji skórnej

Witam. Mam problem.Dwa tygodnie temu przechodziłam infekcję skórną, dermatolog przepisał mi antybiotyk i maści. Wyleczyłam ją.. Trzy dni temu wyczułam gulkę na karku po lewej stronie w obrębie włosów. Boję się, że to coś poważnego. Trzy dni temu farbowałam też włosy. Czy to może mieć jakiś związek? Czy mi to zejdzie i co to może być? na skórze głowy zauważyłam też takie jakby rany po tym farbowaniu.

Magdalena StusiĹska

Być może jest to odczyn skórny na farbę do włosów- oznacza to że nie powinna Pani stosować farb tego producenta i przemyśleć, czy farbowanie jest konieczne w ogóle.