Zgrubienie pod brzuchem a powiększone jajniki

Witam, mam pewien problem.
Chodzi o to, że ostatnio zauważyłam u siebie zgrubienie pod brzuchem, szczególnie po lewej stronie,. Nie wiem czy to przypadkiem nie są powiększone jajniki.
Dodam, że mam 25 lat, nigdy nie byłam u lekarza na żadnych badaniach. Poza tym jestem teraz za granicą i nie mam za bardzo możliwości żeby pójść do lekarza.
Proszę o pomoc, co to może być?? Czy to bardzo poważne?

Witam serdecznie,

Trudno określić czym jest to zgrubienie. Może ono dotyczyć powłok brzusznych lub być położone głębiej i wywodzić się z narządów wewnętrznych. Bez badania lekarskiego nie ma możliwości aby postawić rozpoznanie. Zawsze w takich przypadkach należy wykluczyć wszelkiego rodzaju guzy. Dlatego jak najszybciej proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu. Nie powinna Pani odkładać tej wizyty.

Pozdrawiam