Zimne dłonie, suchość w ustach i zawroty głowy po zabiegu u fizjoterapeuty

3 dni temu miałem u fizjoterapeuty tzw. "suche igłowanie", napiętego mięśnia nad międnicą. Igły były sterylne a obszar ciała zdezynfekowany. Praktycznie zaraz po wyjściu z gabinetu moje ręce stały się zimne jak lód, zrobiło mi się sucho w ustach oraz zaczęło mi się kręcić w głowie. Później doszły kłucia okolicy mostka, pod sercem i przy żebrach, problem z oddechem, nierówna praca serca oraz towarzyszący temu "niepokój". Fizjoterapeuta nie wie co mi jest a ja nie wiem co robić. Proszę o pomoc!

To prawdopodobnie napad paniki. Wskazana konsultacja psychiatryczna, bo może się pojawić ponownie w najmniej dogodnym momencie.
Poza tym warto skonsultowac sie u kardiologa; zrobic badanie echokardiograficzne i próbę wysiłkową.