Złamanie kostki bocznej goleni lewej

Tydzien po zdjeciu gipsu, po złamaniu kostki bocznej goleni lewej, kiedy wstaje z łozka i wyprostuje noge, stopa po 2 minutach robi sie fioletowa, nie boli ale mam wrazenie jakby byla napompowana krwia, czy to normalne? Dodam ze 3 tygodnie temu mialem zabieg, płyta rynienkowa i sruby, rekonstrukcja więzadla trojgraniastego przy uzyciu kotwicy.

Witam,
zaburzenia krążenia są dość częste po operacjach na kończynach dolnych. Trzeba dużo czasu zanim kończyna w pełni się wygoi. Sugeruję Cyclo3Fort 2x1, zimne okłady, elewacje kończyny.