Zmęczenie i senność a wieloogniskowe rozsiane uszkodzenie mieliny istoty białej mózgu
Czy wieloogniskowe rozsiane uszkodzenie mieliny istoty białej obu półkul mózgu (10mm) prawdopodobnie naczyniopochodne-wynik RM może być przyczyną ciągłego zmęczenia i senności?

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Witam! Opisane zmiany w MR nie są typowe dla uczucia ciągłego zmęczenia. Proponuję wykonać podstawowe badania krwi (morfologia, OB, TSH) i zgłosić się do lekarza rodzinnego który przeprowadzi bezpośrednie badanie.