Zmiana leków przez psychiatrę a picie alkoholu

Witam, psychiatra zmienił lek na noc wenlafaksynę 150mg, a na dzień sertralinę 100mg. Jestem osobą otyłą, więc mam nadzieję, ze pomoże mi to. Chciałabym jednak poddać się terapii psychologicznej jako uzupełnienie farmakoterapii. Nie wiem jednak gdzie szukać psychologa na NFZ w okolicy Nowego Tomyśla. Mam pytanie, czy przy tych lekach można sporadycznie(raz na miesiąc) wypić lampkę wina czy jedno piwo?

Witam,
psychoterapia prowadzona jest w poradniach zdrowia psychicznego lub NZOZ-ach majacych swoje własne nazwy.Mozna pytać telefonicznie w siedzibie N.F.Z własnego miasta lub powiatu,nawet jakimkolwiek większym ośrodku leczenia,np.szpitalu,gdzie też pracują terapeuci .Potrzebne skierowanie uzyska Pani u lekarza rodzinnego,na własną prośbę.