Zmiana ogniskowa o obrazie naczyniaka w jamie brzusznej

CZY MOGĘ POPROSIĆ O INTERPRETACJE WYNIKÓW CT JAMY BRZUSZNEJ ? W lewym płacie wątroby ,segm3 zmiana ogniskowa 7mm o obrazie naczyniaka.Pęcherzyk żółciowy cienkościenny,bez złogów.Drogi żółciowe nieposzerzone.Obraz trzustki i śledziony prawidłowy.Śledziona dodatkowa 13mm.Bez powiększonych węzłów chłonnych zaotrzewnowych.Węzły chłonne krezki jelita cienkiego do 7 mm, bez znaczenia klinicznego.Niezrośnięcie listwy przedniej trzonu L3.Kości bez zmian destrukcyjnych.

W lewym płacie wątroby ,segm3 zmiana ogniskowa 7mm o obrazie naczyniaka.
- zmiana typu naczyniaka, bardzo mała, łagodna, nieistotna klinicznie, do obserwacji (co np. 1-2 lata USG jamy brzusznej)
Pęcherzyk żółciowy cienkościenny,bez złogów.Drogi żółciowe nieposzerzone.Obraz trzustki i śledziony prawidłowy.
- prawidłowy obraz
Śledziona dodatkowa 13mm.
- wariant anatomiczny, bez znaczenia klinicznego
Bez powiększonych węzłów chłonnych zaotrzewnowych.Węzły chłonne krezki jelita cienkiego do 7 mm, bez znaczenia klinicznego.
- prawidłowy obraz
Niezrośnięcie listwy przedniej trzonu L3.Kości bez zmian destrukcyjnych.
- niedorozwój trzonu kręgu lędźwiowego 3, bez cech patologii w zakresie tego kręgu, nie powinien tak zbudowany kręg dawać dolegliwości klinicznych